Whatsapp : 0532 311 74 75

Hakkımızda

large_69f67047c_SLIDE4

HAKKIMIZDA

Okul Hatıram, yenilikçi, yüksek kaliteli okul öncesi ve okul fotoğrafçılığı servislerinde pazar lideridir. Her çocuğun kişiliğini yansıtan, okul ve anaokulu yıllarında anlamlı bir anı yaratacak görüntüler yakalamak için benzersiz ve kanıtlanmış bir yetenek sunuyoruz.

Fotoğrafını çektiğimiz her çocukla iletişim kurmak için zaman ayırmayı seven, çekimler sırasında onların eğlenmesine yardımcı olan profesyonel bir fotoğrafçı ekibiyiz. En doğal ve en güzel ifadeleri yakalayabilmek için gereken sabrın farkındayız ve bu işi yapmaktan çok büyük keyif alıyoruz.

Farkımız Ne?

Okul Hatıram, okul öncesi ve okul çağındaki öğrencilerin, en güzel ve en çabuk geçen yıllarının büyüsünü yakalama arzusuyla doğdu. Doğru kameraların seçilmesinden ve bakımından en gelişmiş fotoğraf işleme sistemlerinin kurulumuna kadar Okul Hatıram, müşterilerimizin mümkün olan en iyi sonuçtan faydalanmalarını sağlamak için sıkı performans standartları uygular. Hizmetimizin değerini artırmak için yenilikçi yollar aramaya devam ediyoruz.

Yaptığımız işi seviyoruz. Sadece çocuklardan değil, öğretmenlerden ve velilerden aldığımız harika geri bildirimle, bunu yansıttığımızı düşünüyoruz

Tolga Altan

Kurucu

to top button