Whatsapp : 0532 311 74 75

HİZMETLERİMİZ

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Fotoğrafını çektiğimiz her çocukla iletişim kurmak için zaman ayırmayı seven, çekimler sırasında onların eğlenmesine yardımcı olan profesyonel bir fotoğrafçı ekibiyiz. En doğal ve en güzel ifadeleri yakalayabilmek için gereken sabrın farkındayız ve bu işi yapmaktan çok büyük keyif alıyoruz.
Doğru kameraların seçilmesinden ve bakımından en gelişmiş fotoğraf işleme sistemlerinin kurulumuna kadar Okul Hatıram, müşterilerimizin mümkün olan en iyi sonuçtan faydalanmalarını sağlamak için sıkı performans standartları uygular. Hizmetimizin değerini artırmak için yenilikçi yollar aramaya devam ediyoruz.

shutterstock_61209649
Cameraman at work. Shallow dof effect.

VİDEO ÇEKİMİ

Okulunuzda gerçekleştirilen organizasyon, yıl sonu gösterileri ya da özel günler için hazırlanan aktiviteleri, HD kalitesiyle profesyonel kamera çekimi yapmaktayız. Çekim sonrasında dilerseniz digital ortamda dilerseniz arşiviniz için orjinal kasetler halinde size teslim ediyoruz.

OKUL TANITIMI

Okulunuzu tanıttığınız internet siteniz, broşürleriniz ya da kataloğunuz için gereken fotoğraf çekimlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Çekilen fotoğrafın açısı, kullanılan ekipmanların kalitesi ve tecrübemiz ile, okulunuzun tanıtımına en iyi katkıyı sağlayacak görseller konusunda iddialıyız.

Kindergarten, game room.
to top button